R370 Fisher
Zobacz zdjęcia

R370 Fisher

ikonka gwarancja ikonka jakość ikonka sprzedaz
Łódź została stworzona przede wszystkim z myślą o wędkarzach. Posiada ergonomiczną budowę a każdy jej centymetr został zagospodarowany w sposób praktyczny i dający duży komfort jej użytkowania.

Łódź została wyposażona w 2 schowki zamykane po jednym na dziobie i rufie. Oprócz tego posiada 4 schowki otwarte, które zostały umiejscowione po jednym na dziobie i rufie a dwa w centralnej części łodzi po bokach środkowej ławki. Ławkę można swobodnie zdejmować, a pod nią znajduje się elastyczna linka, która pozwala umieścić pod ławką rzeczy by nie uległy przemoczeniu. Dodatkowo pod ławka jest miejsce na schowanie dwóch dużych wiader.

Przeznaczenie

FISHER został tak pomyślany by przy stosunkowo niewielkich wymiarach był łodzią stabilną, przeznaczony jest on bowiem dla 4 osób. Dodatkowo by zwiększyć komfort z jej korzystania łódź oprócz płaskiego dna posiada wysoką burtę.

Konstrukcja

Łódka o płaskim dnie jest stabilna na spokojnych akwenach oraz dobrze zachowuje się na fali. R370 Fisher posiada 4 miejsca siedzące.

Dwupłaszczyznowa konstrukcja dna łodzi sprawia, że łódka jest niezatapialna i posiada element wypornościowy w dnie łodzi rozłożony równomiernie na całej długości.

Łódka posiada płaską podłogę o gładkiej powierzchni ułatwiając utrzymanie łódki w czystości. Płaska podłoga w łódce to stabilniejsze zaparcie przy wiosłowaniu oraz stabilniejsze zachowanie łódki przy przemieszczaniu się.

Kategoria projektowa D. Łódka zaprojektowana do pływania po małych jeziorach, rzekach i kanałach, w warunkach wiatru do 4 stopni w skali Beauforta i przy fali o wysokości do 0,5 metra.

Wyposażenie:

Wyposażenie podstawowe łodzi obejmuje:

- skorupę łodzi

- 2 schowki zamknięte i 4 otwarte

- zdejmowana ławkę z elastyczną linką

- 4 stalowe knagi

- 3 ucha cumownicze

- 2 stalowe dulki

Dodatkowe wyposażenie obejmuje między innymi: uchwyty wędkarskie, rolkę kotwiczną, kotwicę, pokrowiec na łódź, zestaw materacy do łodzi, linę wokół łodzi, kamizelki asekuracyjne, zestaw wioseł, silnik elektryczny lub spalinowy, przyczepę podłodziową.
Dane techniczne:
Długość: 3.70m
Szerokość: 1.50m
Waga: 100kg
Moc: do 8HP
Kategoria projektowa: D