Mirach M540
Zobacz zdjęcia

Mirach M540

ikonka gwarancja ikonka jakość
Mirach to niezwykle funkcjonalna motorówka dla 6 osób. Przeznaczona jest dla osób aktywnych uprawiających sporty wodne.

Mirach to potężna motorówka i aby w pełni wykorzystać jej możliwości potrzebny jest silnik o dużej mocy. Do tej motorówki można założyć silnik o mocy aż 95 KM. Silnik o mocy 40 KM potrafi wprowadzić motorówkę w „ślizg”.

Motorówka posiada na dziobie obszerny pokład z miejscami do siedzenia, który umożliwia rozłożenie tam „pokładu słonecznego” do leżenia lub opalania.

Można ją wykorzystywać zarówno do sportów wodnych jaki do rekreacji i wędkowania.

Przeznaczenie

Motorówka stworzona z myślą o wszelkiego rodzaju sportach wodnych. Jest przystosowana do ciągnięcia wszystkiego co potrzebuje prędkości by unosić się na wodzie jak np. narty wodne ale również większe rzeczy jak np. banan wodny.

Konstrukcja

Wyprofilowane dno łodzi z łatwością przecina fale i umożliwia wchodzenie w „ślizg”.

Pulpit sterowniczy osłonięty jest szybą z plexy.

Motorówka umożliwia przewożenie 6 osób, które mają na pokładzie sporo miejsca na dziobie i na rufie. Pokład w przedniej części łodzi umożliwia stworzenie „pokładu słonecznego” do leżenia lub opalania.

Pokład motorówki umieszczony jest ponad poziomem wody, co umożliwia bezwładnościowy odpływ wody z pokładu.

Ze względu na wagę łodzi do przenoszenia jej należy używać specjalnych wózków.

Dwupłaszczyznowa konstrukcja dna łodzi sprawia, że łódka jest niezatapialna i posiada element wypornościowy w dnie łodzi rozłożony równomiernie na całej długości.

Łódka posiada płaską podłogę o gładkiej powierzchni ułatwiając utrzymanie łódki w czystości. Płaska podłoga w łódce to stabilniejsze zaparcie przy wiosłowaniu oraz stabilniejsze zachowanie łódki przy przemieszczaniu się.

Kategoria projektowa C. Łódka zaprojektowana do pływania po wodach przybrzeżnych, dużych zatokach, zalewach, jeziorach i rzekach, w warunkach wiatru do 6 stopni w skali Beauforta i przy fali o wysokości do 2 metrów.

Wyposażenie:

Motorówka wyposażona jest w boczne poręcze na całej długości łodzi do przytrzymywania się podczas pływania. Poręcze ułatwiają również cumowanie.

Knagi do wiązania umieszczone są na dziobie i na rufie łódki.

Motorówka posiada trzy przestronne i poręczne schowki. Duży schowek jest na rufie oraz dwa na po bokach. Łódka posiada dodatkowy schowek na kotwicę na dziobie.

Na rufie umieszczony został odpływ, który odprowadza wodę z pokładu.
Dane techniczne:
Długość: 540.00m
Szerokość: 215.00m
Waga: 450kg
Max. obciążenie (załoga): 6 osób
Moc: 95HP
Kategoria projektowa: C